3D vizualizace krbu - grafický návrh krbu

 

Před stavbou krbové obestavby nejen že zpracujeme její návrh a rozpočet, ale můžeme i udělat 3D vizualizaci. Celý interiér i s Vaším krbem tak můžete vidět dříve, než je postavený.

 

3D vizualizace
krbuV předchozím článku jsme Vás seznámili s procesem návrhu krbové obestavby. A dalším krokem v realizaci krbu může být i jeho 3D vizualizace, jejímž výstupem je fotorealistické zobrazení interiéru s krbem. 3D vizualizace je zpracována na základě již odsouhlaseného návrhu pouze v jednom rozměru plánované krbové obestavby, je však  možné připravit více barevných variant či varianty různé povrchové úpravy krbu či stěn interiéru. Můžete tak posoudit, zda se Vám bude více líbit krb v určité barvě omítky, či třeba s obkladem cihelnými pásky. To vše pak z několika úhlů pohledu, pro získání dokonalé představy. Součástí 3D vizualizace může být i okótovaný technický výkres.

 Pro maximální autentičnost vytvořené vizualizace je potřeba poskytnout některé základní údaje:

- okótovaný projekt stavby, v níž bude krb umístěn - nejlépe v PDF formátu

- barvy a typ povrchových úprav - tj. podlaha, omítky v místnosti, kde bude krb umístěn

- výkres s kótami komína, jeho umístění, typ, průměr + tytéž údaje k CPV - jeho vyústění atd.

 Dále je třeba dodat údaje k plánovanému krbu:

- koncepční skica, nákres nebo nějaké inspirativní foto + údaje o plánovaných rozměrech

- funkce krbu, typ obestavby (teplovodní s výměníkem, teplovzdušná, akumulační, hypokaust...)

- vzhled krbu, tedy povrchové úpravy - hrubost a barva omítky, obklad, římsa atd.

Vítané jsou i doplňkové údaje, jako foto okolí, skica s plánovaným vybavením interiéru (nábytek, kuchyňská linka, světla, obrazy, obývací stěna atd.)

S přípravou podkladů pro 3D vizualizaci Vám, samozřejmě, v rámci poskytovaných konzultací pomůžeme. Služba 3D vizualizace je zpoplatněná. Ovšem zároveň získáte voucher ve stejné hodnotě, který je odečten od ceny dodávky krbové obestavby provedené naší firmou. Jinými slovy - pokud dojde k realizaci krbu naší firmou, je služba za 3D vizualizaci zdarma. Příklady grafických návrhů i technických výkresů si můžete prohlédnout ve fotogalerii zde.