Plynové krbové vložky

 

Nově nabízíme dodávku a montáž plynových prémiových krbových vložek renomovaného belgického výrobce M-Design. Pokud nechcete mít starosti se sháněním a skladováním palivového dřeva, zatápěním, přikládáním a následným čištěním a úklidem, a přesto si chcete užít všech výhod klasického krbu, tak toto je ideální volba!

 

Logo M DesignPlynová krbová vložka je i při provozu k nerozeznání od klasické krbové vložky na topení dřevem. Plameny plápolají, polena hoří, krb hřeje. Ale v krbu zatopíte jediným stiskem tlačítka na dálkovém ovladači, či přímo na dálku ze svého mobilního telefonu. Nastavíte požadovanou teplotu, kterou pohlídá termostat či navolíte požadovaný čas vypnutí krbu. A pohled do plamenů vám nikdy neomezí začouzené sklo. Při osazení krbové vložky antireflexním sklem budete mít problém vůbec prosklení krbové vložky zaregistrovat - plamen vypadá, jako by hořel v otevřeném krbu.

Plynové krbové vložky představují zcela novou úroveň stylu, techniky a komfortu. Naše firma je proškolená v instalaci krbových vložek výrobce M-Design a tak Vám na tyto krbové vložky v případě montáže poskytneme záruku 8 let!

Plynový krb Plynový krb

     Řada LUNA DIAMOND:  Jedná se o zcela nový designový styl, který je u klasických krbových vložek na dřevo prakticky neproveditelný. Prosklení krbové vložky může být nejen s téměř čtvercovým poměrem stran, případně obdélníkové a orientované na výšku, ale může být i výrazně snížené a protáhlé - největší dostupný rozměr prosklení je při výšce 40 cm vskutku ohromujících 180 cm! (viz foto vlevo) Taková krbová vložka se pak nedá nazvat jinak, než širokoúhlá. A s tímto poněkud technicistním označením souzní i moderní elegance těchto krbových vložek - v ohništi totiž nemusí být instalován pouze set keramického dřeva, ale je i možnost vnitřní dekorace z různých typů kamenné výplně uložené na dně - třeba bílé valounky. Pojetí takové vložky je pak elegantně minimalistické. Plameny z liniového hořáku po celé délce vložky potom vycházejí ze spodu dekorace. Mimořádné je i to, že cena krbové vložky i u těch největších šířek zůstává téměř bez navýšení! I u této modelové řady je samozřejmě i možnost prosklení rohového, průhledového a třístranného.

     Řada TRUE VISION:  Tyto krbové vložky jsou inspirovány klasickými krbovými vložkami na dřevo, prosklení je tedy obdélník s poměrem stran od cca 1:2 až po blízko čtvercovému, orientace prosklení je na šířku i na výšku. Samozřejmě, že jsou k dispozici všechny typy prosklení, tedy i vložky rohové, průhledové, i tvaru C (vložky Open Fire Look a Roomdivider). V ohništi je instalován set keramického dřeva, buď v provedení štípaného dřeva, nebo ohořelých polen. Kromě spodního hořáku jsou instalovány i dva boční, které procházejí keramickými poleny, takže plameny šlehají přímo z polen.

     Řady INTERRA a VENUS:  Jde o základní řadu plynových krbových vložek bez možnosti instalace bočních hořáků. Styl těchto krbových vložek je zcela v klasickém duchu krbových vložek na dřevo.Tyto vložky jsou konstruovány tak, aby je bylo možno i instalovat do stávajících otevřených krbů. Nabízí se tak možnost zásadní renovace starého, nevyhovujícího krbu na zcela novou technickou úroveň. Prosklení těchto krbových vložek je pouze v čelním provedení.

Plynový krb Plynový krb Plynový krb

     Řada RUSTICA:  Jedná se o krbové vložky s velkou plochou prosklení, speciálně navržených tak, aby bylo možné jejich zabudování do portálových krbů s římsou. Do této krbové vložky je též možné individuálně vestavět vnitřní výstelku z různého žáruvzdorného materiálu dle vlastního designu. S vložkou této řady je tedy možné si postavit opravdový zámecký krb!

V případě zájmu o tyto prémiové plynové krbové vložky nás kontaktujte, domluvíme osobní setkání a pomůžeme Vám vybrat vhodný typ z výrobního sortimentu zahrnujícího několik desítek možných provedení, prosklení rovného, rohového, průhledového nebo C. Možnosti rozměrů, vybavení a designového provedení jsou natolik široké, že výběr vhodného typu je vždy záležitostí individuálního přístupu ke každé realizaci. Kromě plynových krbových vložek vyrábí firma M-Design i klasické krbové vložky na dřevo. Opět se jedná o prémiové krby nejvyšší kvality. Pro inspiraci a získání přehledu o možnostech krbů M-Design si prohlédněte fotogalerii v rubrice FOTO.

Níže jsme zpracovali odpovědi na některé nejčastější otázky ohledně plynových krbů:

  ... a pokud jste odpověď nenalezli a zajímá Vás ještě něco jiného, tak nás kontaktujte!

 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem