Prodej krbových kamen - včetně připojení

 

Prodáváme krbová kamna, kachlová kamna a krbové vložky, především od výrobců Romotop, Thorma, Kobok, HAAS+SOHN, Defro Home, M-design, BEF, Jotul a Spartherm, ale jsme schopni dodat za výhodných podmínek většinu značek výrobců, kteří působí na českém trhu. Zajistíme i dopravu kamen či krbové vložky na stavbu a připojení kouřovodem do komína.

 

Dále dodáváme kamnářské materiály na stavbu krbů - izolační a konstrukční desky, spojovací materiály, kamnářské omítky a výztužnou kamnářskou perlinku, krbové mřížky, kouřovody nerezové a černé, kalená skla před kamna a krby pro ochranu podlahové krytiny a ostatní potřebný materiál. Většinou tyto výrobky a materiály tvoří součást dodávky včetně montáže či stavby, ale není problém i prodej samotného výrobku bez montáže. Jsme ale schopní i dodat např. kotel ústředního vytápění, plynový kotel, regulátor tahu a další materiály. A samozřejmě jakýkoliv komín.

Dodávku krbových kamen jsme schopni zrealizovat "na klíč". Pomůžeme Vám s jejich výběrem, dopravíme je až na místo instalace, vybalíme a zkompletujeme, provedeme jejich připojení do komína vhodným kouřovodem. Ale můžeme toho udělat i více! Jsme schopni posoudit stav komínu a případně na komínu provést potřebné úpravy. Dokážeme zrealizovat i větší stavební úpravy pro ideální instalaci kamen, třeba vyzdění potřebné příčky, nebo ubourání části nevyhovujícího zdiva či komínu, obložení stěny z hořlavých materiálů - třeba v dřevostavbě - izolačními deskami, různé stavební a omítkářské práce. Zajistéme prostě vše potřebné, aby provoz krbových kamen byl nejen bezpečný a funkční, ale i aby jejich instalace byla dokonalá z hlediska celkového vzhledu celého interiéru. A samozřejmě - na závěr zajistíme Revizi spalinové cesty.