Návrh krbové obestavby a cenová nabídka na krb

 

Funkční krbová obestavba v sobě spojuje dva základní požadavky - dokonalou technickou funkčnost a požadovanou estetiku. Výsledkem dobrého návrhu krbu je právě sloučení těchto dvou požadavků. Protože jen na základě dobrého návrhu je možné zhotovit i dobré dílo. S námi se můžete spolehnout, že při návrhu Vašeho krbu nic neopomeneme.

 

Krbová obestavba není levná záležitost a tak je nutné, aby splnila všechny požadavky a představy zákazníka. Ke každému návrhu proto přistupujeme individuálně. Je naší odpovědností posoudit všechny technické souvislosti spojené s realizací krbu - doporučit vhodný typ krbové vložky i typ krbové obestavby, navrhnout potřebný komín, vyřešit přívod spalovacího vzduchu a tak dále. Ovšem každý krb je zároveň bezesporu i dominantou v interiéru. Proto při jeho návrhu je nutné mít už i celkovou představu o celém řešení prostoru, kde bude umístěn. Jedná se jak o rozmístění nábytku - což je dané vymezením jednotlivých funkčních zón, tak i o styl, který v interiéru uplatníte - typ nábytku, povrchových krytin, barevné řešení atd. Není vůbec od věci i případná spoluúčast bytového designéra.Návrh krbu - cenová nabídka Při osobním jednání od Vás, našich zákazníků, získáváme všechny důležité informace - a proto je nejlepší jednání přímo na stavbě, kdy je možné si vše ihned ukázat a ověřit. Protože záležitosti vzhledu bývají více doménou žen než mužů, je důležité zapojit do rozhodování i paní domu.

Dnešní možnosti jsou téměř neomezené. A to jak co do technických řešení, tak co do designového provedení. A my těchto možností rádi využíváme ve prospěch Vás - našich zákazníků. Nebavilo by nás stále dokola stavět to samé - chceme stále nové výzvy. Budeme rádi, když každý námi realizovaný krb bude v něčem jedinečný. V dnešní unifikované době, kdy všichni jezdíme téměř stejnými auty a používáme téměř stejné mobily může totiž právě krb být jedinečným designovým králem Vašeho interiéru. Chce to pouze využít všech možností, vyhrát si s tvarem, barvami, povrchovými úpravami, volbou materiálů a doplňků...

Na základě dohodnutého technického řešení a požadovaného designového provedení Vám následně zpracujeme podrobnou cenovou nabídku s položkovým naceněním všech materiálů, které budou při realizaci krbové obestavby použity. Získáte tak dokonalý přehled o rozsahu dodávky a o použitých materiálech.

Návrh krbu se nesmí uspěchat. Koberec či nábytek vyměníte snadno, stěny lze přemalovat a i dlažbu lze případně vyměnit. Ale krb bude dominantou po dlouhá léta a proto je potřebné začít s jeho plánováním včas a vše důkladně rozvážit. Není dobré učinit takto důležité rozhodnutí v časovém presu. Jsme plně připraveni Vám s tímto rozhodováním pomoci, zprostředkovat Vám všechny naše znalosti a zkušenosti a spolupracovat s Vámi na dokonalém výsledku.