Betonové schodiště, stropy, balkony - montáž

 

Mimo krby a komíny se věnujeme i dodávkám a montážím betonových prefabrikovaných schodišť a stropů a realizaci betonových monolitických balkonů. A - jak je naším zvykem - zajistíme vše "NA KLÍČ".

 

Jsme schopni dodat betonové prefabrikované schodiště v podstatě libovolného tvaru. Zajistíme zaměření schodiště přímo na stavbě dle skutečné situace. Provedeme potřebný návrh schodiště - délku a výšku jednotlivých stupňů, v návrhu zohledníme budoucí skladbu podlah. Schodiště zadáme do výroby v prefě. Provedeme stavební přípravu na osazení schodiště, např. vybourání kapes do zdiva, úpravu stropu pro osazení. Zajistíme dopravu hotových prefabrikátů na stavbu a jeřáb na jejich osazení. Provedeme osazení schodiště do stavby a jeho dokonalé vyrovnání. Zajistíme případné zmonolitnění schodiště pomocí svaření a zálivky spár.

Zajistíme i osazení prefabrikovaných betonových stropů, jak panelových, tak polostropů. Zprostředkujeme dopravu a jeřáb. Máme vazačské zkoušky a zkušenosti s osazováním betonových prefabrikátů.

Zhotovíme monolitický betonový balkon. Dodáme a osadíme tepelně-izolačních nosníky typu Iso-korb pro přerušení tepelného mostu mezi stropem a balkonem. Zhotovíme podšalování balkonu, včetně osazení spodní okapničky a kotev pro kotvení zábradlí, osadíme armovací výztuž a provedeme betonářské práce.